Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Yamaha NS-SW210

Popis produktu

Subwoofer Yamaha NS-SW210 bol navrhnutý k maximalizácii potenciálu HD zvukových zdrojov, táto séria vám dáva všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli naplno vychutnať filmy a hudbu. Viac a viac hudobných a filmových zdrojov je s vysokým rozlíšením, ako sú digitálne vysielanie a Blu-ray disky, reproduktory preto musia byť schopné presne reprodukovať detaily a jasnosť, ktoré tieto zdroje poskytujú. Séria NS-210 využíva nové hliníkové basové reproduktory a vyvážené kupola výškových repro, s cieľom zabezpečiť čo najlepší zvuk zo zdrojov HD. NS-SW210 má štíhly, elegantný dizajn, ktorý bude dokonale ladiť k plazmovému monitora alebo k TV s plochou obrazovkou. Novo vyvinutá technológia od Yamahy Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) kombinuje negatívne impedanciu a princípy konštantného prúdu, na riadenie kuželi reproduktora s ešte prísnejšou kontrolou ako predtým. Používaním Advanced Negative Impedance Converter (ANIC) obvodov, tento systém dynamickejšie optimalizuje efektívne impedanciu reproduktora, na udržanie vynikajúcej linearity. To znamená stabilnejšie a presnejšie nízko-rozsahovo odozvu, nehovoriac o vyššej hladine akustického tlaku, pre prirodzenejšie a energickú reprodukciu basov. Advanced YST II produkuje bohaté basy a pridaním Lineárneho Portu znižuje úroveň cudzieho hluku pre ešte vyššiu kvalitu. Lineárny#160;Port pomáha zaistiť hladké podanie basov, pri súčasnej minimalizácii cudzieho hluku. Subwoofer je vybavený funkciou Auto Standby (Automatický pohotovostný režim) s prepínačom citlivosti (Vysoká, Nízka, Off).

Recenzie Yamaha NS-SW210 (3)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca ? Yamaha opraviť
Typ napájania ? pasívne opraviť

Technické parametre

Príkon 100 W opraviť

Rozmery

Výška ? 450 mm opraviť
Šírka ? 166 mm opraviť
Hĺbka ? 366 mm opraviť
Hmotnosť ? 10 kg opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.