Recenzie Yamaha NS-SW210

• Všetky (3)
Jan
Jan

Pridané: 10. septembra 2016

• Dizajn, znacka yamaha co by som povedal ze super zuk.....
  • Viditelne znamky nekvalitnej vyroby. Doslova sa mi nepaci zvuk tohto subwoofru. Znie to ako nejaky genius , hlbka basov je nepriatelna. Doslova neodporucam tento subak.

Skoda penazi

Jaro
Jaro

Pridané: 24. apríla 2016

• Super Subwoofer výkony na bežné použitie v byte neskutočne krásne hrá .
  • vypínač zo zadu kusok nepraktické

v tejto cene upne super len môžem doporučiť vybral som si ho lebo je estetický a rozmerovo ideal

Anonym
Anonym

Pridané: 31. marca 2013

• Prekrasny design PIANO WHITE
  • Kompaktny rozmer,takze nieje problem s umiestnenim
  • V cenovej kategorii skutocne prijemny zvuk,ktory predci aj drahsie komponenty
  • Umiestnenie vypinaca ON-OFF na zadnej strane

Zakupeny ako nahrada za nefunkcny subwoofer od firmy JAMO.Nadherny designovy kusok,kompaktny rozmer,ktory nieje problem umiestnit kamkolvek,aby nerusil,na prekvapenie v cenovej kategorii,za ktoru je ponukany aj skutocne hra a dokaze dotvorit krasnu a plnu zvukovyu kulisu v kazdom systeme domaceho kina.Skutocne odporucam.Maly detail,ktory mi trosku vadi je,ze ovladac ON-OFF je umiestneny zo zadnej strany a zle dostupny,takze po prevadzke trochu nelogicke a komlikovanejsie vypinanie.

Jamo Sub 210

Jamo Sub 210