Recenzie Pioneer S-21W

Juraj

Pridané: 23. septembra 2018

Zakúpený v Skyelektro

Hrá naozaj FAJN :)
Trvalo pár dní kým ale to pri všetkých kvalitnejších reproduktoroch býva kým sa neviem presne slovo ktoré sa ku tomu používa / vyhral /

Overený zákazník Skyelektro

Ján

Pridané: 6. septembra 2018

Zakúpený v Skyelektro

• jednoduché ovládanie
  • do izby to stačí- výkonovo

Som spokojný zo suwoferom, len zo začiatku hral slabo, ale potreboval pár dní na to aby sa vyhral- teraz po týždni už hrá skvelo.

Peter

Pridané: 30. decembra 2017

• dizajn
  • zvuk
  • ta modra dioda svieti naozaj poriadne, ale stacilo prelepit

za tuto cenu lepsi nenajdete

Pridané: 16. októbra 2017

Zakúpený v TPD.sk

rýchla reakcia pri indikácii, dobrý zvuk

Overený zákazník OKAY.sk

Martin

Pridané: 16. februára 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• Dá sa nastaviť automatické zapínanie a vypínanie (je tam prepínač).
  • Výborný zvuk bez rezonancie.
  • Pekný decentný dizajn.
  • Kontrolka (svieti na červeno pri vypnutom stave a na modro pri zapnutom) ak ju neprelepíte čiernou páskou, tak vám vypáli sietnicu.

Kúpil som to ku staršiemu receiveru Pioneer VSX-817, pretože predchádzajúci cca 15 ročný subwoofer od Philips odišiel do večných lovíšť (praskla gumová zvlnená blana reproduktora).
Považujem tento subwoofer za dostatočný ku systému čo mám v obývačke panelákového bytu, susedia by možno povedali, že je to už priveľa. Je to výborná kvalita v tejto cenovej kategórii.

Štefan G

Pridané: 7. decembra 2016

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• Kvalitný zvuk za dobrú cenu
  • Myslím že nič

Radšej som na zadnom paneli prepínač AUTO STANDBY prepol do pozície OFF Tak je aktívny subwoofer zapnutý stále pri počúvaní hudby a sledovaní filmov Keď je zapnutý AV prijímač a počúvam hudbu alebo sledujem film tak sa subwoofer po 10 minútach automaticky vypne keď v hudbe alebo filme nie sú alebo sú slabé basy (prepínač AUTO STANDBY v pozícii ON) Následne keď sa v nahrávke objavia silné basy tak sa automaticky zapne čo je poriadny náraz pre reproduktor umiestnený na spodku ozvučnice vplyvom výrazných basov v nahrávke Preto mám radšej prepínač AUTO STANDBY stále v pozícii OFF Čo sa týka kvality zvuku tak som určite spokojný hoci má basový reproduktor priemer "iba" 16 cm Basy sú dostatočne hlboké

Trebor

Pridané: 24. októbra 2016

• pekný a kvalitný doplnok k domácemu kinu
  • žiadne

Ja som sním veľmi spokojný pretože dobre vyzerá a hrá jeho obsluha je jednoduchá.mám doma domáce kino a receiver tej istej značky.

Robo

Pridané: 12. februára 2016

Zakúpený v TPD.sk

• Pripojený k receiveru Pioneer a všetko funguje ako má.
  • Dostatočne dlhý kábel.
  • LEDka je naozaj priveľmi, priveľmi jasná a ťahá zrak. Či už v stanby (red) alebo v prevádzke (blue) - to je ešte horšie.
  • Idem prelepiť kúskom pásky.

Odporúčam nastaviť manuálne výkon na reproduktore na menšiu hodnotu a pridať zvuk radšej na receivery, aby spoľahlivo fungoval AUTO režim - zapínanie Subwoofera po zaregistrovaní výstupu.

Pridané: 8. januára 2015

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• zatial ziadne mozno by mohol zahrat hlbsie tony

za tu cenu vyborne

Tomáš

Pridané: 5. novembra 2014

• Doprava zdarma
  • Na regulátore hlasitosti (zozadu) nebola krytka (trčala len tyčka)
  • Ale to je banalita (kúpil som novú krytku)

V tomto obchode som nakupoval prvý krát a rozhodne to neľutujem. Vybral som si ho hlavne kvôli bezkonkurenčnej cene a doprave zdarma. Určite tu budem hľadať tovar aj v budúcnosti.
Zatiaľ všetkým odporúčam na 100% :)

Pridané: 19. augusta 2014

• vykreslenie zvuku v 5.1 i 6.1
  • jas kontrolky

veľmi dobrý

Pridané: 13. augusta 2013

Za tu cenu neskutocna kvalita...

Jamo Sub 210

Jamo Sub 210