Jamo 10

318 mm
Hĺbka
42.7 mm
12 kg

Kúpila som tento subwoofer pre manžela na narodeniny, bol veľmi rád, tešil sa, a sme veľmi spokojní s týmto produktom. Minulý rok sme kúpili domáce kino tejto značky Jamo, 5.1. Chýbal nám len subwoofer. Teraz je zážitok pozrieť si dobrý film. Super kvalita, úplná spokojnosť.

Všetko čo má mať subwoofer tejto cenovej relácie

• Kvalitný subwoofer za rozumnú cenu
    • Hrá veľmi dobre
    • Pri väčšom zaťažení som nepočul žiadne skreslenie
    • Automatické zapínanie, samozrejme treba použiť kvalitný kábel
    • Deliaca frekvencia a LFE
    • Pomer cena/kvalita

Myslím, že dobre utratené peniaze. Hrá skvele nemám k tovaru žiadne poznámky. Hodi sa tak ako k sledovaniu filmov tak aj k pocuvaniu hudby. Určite by som odporúčal ak hľadáte niečo v dostupnej cenovej kategórii.

Príkon
318 mm
Hĺbka
42.7 mm
12 kg

Jamo J 10 SUB je drevený subwoofer od známeho výrobcu audio techniky. Jeden z posledných prírastkov do rodiny subwooferov Jamo je štýlový subwoofer s výkonom 300 W, ktorý dokáže skvele ozvučiť vaše domáce kino. Subwoofer produkuje veľmi hlboké a čisté basy bez rušenia. Je skvelým doplnkom domáceho audio systému najmä pre milovníkov akčných filmov, ktorým dodáva na realistickosti a akčnosti. Jeho ozvučnica je vyrobená z pravého dreva a má remeselne výborne vykonanú konštrukciu aj bielu povrchovú úpravu. Nielen, že dobre hrá, ale aj skvele vyzerá.

Všetko čo má mať subwoofer tejto cenovej relácie

• Kvalitný subwoofer za rozumnú cenu
    • Hrá veľmi dobre
    • Pri väčšom zaťažení som nepočul žiadne skreslenie
    • Automatické zapínanie, samozrejme treba použiť kvalitný kábel
    • Deliaca frekvencia a LFE
    • Pomer cena/kvalita

• , zakúpené v PLAY Electronics

za tu cenu kvalitne prevedenie,vyborny zvuk

• Som veľmi spokojný,pekný vzhľad,super zvuk..

• výkon
    • možnosti nastavenia s dôrazom na umiestnenie v priestore
    • vzhľad

Subwoofer som doplnil k zostave jamo S526HCS až teraz počujem a cítim ten rozdiel.Na domáce použitie skvelá voľba,celkovo spokojnosť.Odporúčam.