Recenzie BW ASW 608

Overený zákazník Trinásty.sk

Dodo

Pridané: 31. marca 2017

Zakúpený v Trinásty.sk

• Perfektny plny a pevny zvuk.
  • Uzasne dlhy chod membrany
  • Rozmery
  • Vzhlad
  • Uzavreta konstrukcia
  • Vela moznosti nastavenia
  • Preciznost a kvalita B&W
  • mozno citlivost potenciometra prave v oblasti kde je jeho hlasitost dobra. aj minimalne otocenie sposobi znacne pridanie/ubratie hlasitosti. - jednoducho nelinearny chod potenciometra.

Skvely subwoofer na doplnenie stereo regaloviek.
Vyzaduje si trpezlivost a nastavenie, ale obohatenie spodneho frekvencneho pasma stoji za to.
Kupil som ho ako doplnenie regaloviek na stojanoch B&W 685 S2 a napajam ho Yamahou R-N500

Neviem si predstavit silnejsi a ani vacsi subwoofer do normalnych mensich/strednych izieb. Tento pustam na hlasitosti priblizne medzi prvou patinou az stvrtinou chodu potenciometra a obcas mam pocit zeby som este ubral.

Ma schopnost roztriast vybavenie domacnosti. Obzvlast pri frekvenciach okolo 20-25 Hz. Je pravda ze pocutelna frekvencna odozva zacina niekde okolo 25 Hz pri -6dB, ale uz aj pri menej nez 20Hz sa vie odprezentovat, aj ked uz nie velmi pocutelne.

Na takto maly subwoofer som rozhodne taketo vlastnosti necakal.

Yamaha NS-SW300

Yamaha NS-SW300