Alto TS 212S

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Profi-DJ.sk

• Výkon
    • Spracovanie
    • Ovládanie na zadnom paneli
    • Fakt slušný pomer ceny

V pohode basák, plne odporúčam, dokupoval som ho k svojim satelitom Soudking12" , toto im riadne pomohlo.
    Spracovanie je super, je aj lahko odnímatelný ten predný kryt na Subwoveri, mal som totiž ohnuty ten ochranny plech už ked som ho vybalil z krabice . Relatívne lahko sa dal narovnať, a je to OK,

Produkt nemá žiadne parametre.

Profesionálny 1250/625W aktívny subwoofer s 12" reproduktorom a pasívnym chladením zosilňovača, vďaka čomu je prevádzka zosilňovača tichšia, čistejšia a spoľahlivejšia z dlhodobého hľadiska. 2x XLR/6,3mm combo vstupy a 2 XLR linkové výstupy. Prepínač polarity, prepínač širokopásmového výstupu na stredovýškové reprosústavy a prepínačrozšírených nízkych frekvencií. Elektronická ochrana proti preťaženiu, tepelná poistka a elektronická ochrana reproduktora. Konštrukcia pozostáva z vnútorne zosilnenej preglejky a bass reflex portu vpredu. Diera pre štandardnú 35mm dištančnú tyč a M10 závesné body.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Profi-DJ.sk